Boho ptaszek z zawieszką z koralików

Styl boho daje nam szerokie możliwości w urządzaniu pokoju dziecięcego. Kreatywne mamy świetnie poradzą sobie i niewątpliwie będą miały przy tym sporo radości a na koniec satysfakcje. Własnoręcznie przygotowane ozdoby to powód do dumy i na dodatek oszczędność w portfelu. Pokażemy Wam jak krok po kroku wykonać sympatyczną ozdobę w kształcie ptaszka. Maluchy powinny być zachwycone. Dodatkowo boho dekoracje DIY to ukłon w stronę ochrony i troski o naturalne środowisko.

To co nam będzie potrzebne

Materiałów do wykonania zawieszki poszukaj w domu

Wszystko, czego potrzebujemy powinno się znaleźć w każdym domu. Jeśli nie będzie filcu nawet z odzysku, to może być jakikolwiek materiał. Może stara poplamiona letnia bluzeczka naszego szkraba? Może być we wzorek łączkę, ale niekoniecznie, bo to już zależy od naszej fantazji. Na szczęście styl boho jest bardzo wyrozumiały. Stare korale? Któż ich nie ma! Jak nie będą drewniane, to i plastikowe się nadadzą. Włóczka też powinna się znaleźć, przecież nasze przedszkolaki non-stop czegoś potrzebują do wyklejania czy dziergania. A czasami włóczkę można kupić w second-handzie. Ostatecznie można spruć jakiś sweterek, który i tak był do wyrzucenia. Efekt jeszcze ciekawszy bo ta włóczka będzie miała loczki.

Gotowa zawieszka

Zdjęcia z opisami ,,krok po kroku” znajdziecie w galerii

W galerii znajdziecie zdjęcia z podpisami co po kolei zrobić, aby wykonać dekoracje DIY do pokoju malucha. Życzymy powodzenia i pięknych projektów! Potrzebne będą: nożyczki, wycięty szablon, arkusze filcu w dwóch kolorach, drewniane korale, wata, włóczka, igła, grube nici lub kordonek, dowolna książka.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *